O nas

Długoletnie doświadczenie, własna ekipa budowlana oraz wiele zrealizowanych inwestycji użyteczności publicznej i obiektów mieszkaniowych.
Jesteśmy przedsiębiorstwem budowlanym realizującym od lat kompleksowo inwestycje mieszkaniowe i przemysłowe, w tym budynki użyteczności publicznej takie jak szkoły, hale, szpitale, budynki administracji.

Posiadamy niezbędne doświadczenie i renomę w realizacji wymienionych obiektów, a załączone zdjęcia w dziele Referencje świadczą o naszych możliwościach realizacji skomplikowanych architektonicznie obiektów budowlanych.

To właśnie dotychczas zrealizowane inwestycje są gwarantem naszej rzetelności, solidności i wiarygodności, a dla Państwa godnym zaufania partnerem.

W 2016 roku oddaliśmy do użytku kolejny, blok mieszkalny z 24 mieszkaniami na Osiedlu Wschód u zbiegu ulic 11 listopada i Wróblewskiego, z których pozostały tylko 2 mieszkania (wg. stanu na styczeń 2017 r).

W roku 2017 jako spółka kapitałowa kontynuujemy budowę osiedla przy ulicy Słowackiego 1, z 72 mieszkaniami o wysokim standardzie, z podziemnymi miejscami postojowymi.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Nasze inwestycje